Мої

Поїздка до с. Рубанівське на Маковія

Є у Дніпропетровській області дивовижне місце – село Рубанівське. З усієї України сюди приїздять люди за спокоєм, умиротворенням та надією. І знаходять це у Свято-Покровському храмі.
Храм Покрови, який у давнину ще називали Червоною церквою, розташований на березі колишньої річки Роставиці. Побудований наприкінці ХІХ століття, він пережив часи гонінь на церкву, і сьогодні існує як діючий храм та історико-культурний заповідник. На Вас чекає прогулянка територією храму, спілкування з настоятелем, «народним отче» Василем, обід у трапезній.
А ще, під час екскурсії ми побуваємо у музеї українського казкаря! Мало хто знає, що саме на цих землях жив та працював фольклорист, поет та етнограф Іван Манжура. Він мандрував хуторами і селами різних губерній, збираючи народні легенди та казки.
А коли пройдемо стежкою, вимощеною стовбурами дерев, трохи далі, вийдемо до цілющого джерела. Люди вірять, що вода з нього дарує здоров’я та молодість.
Та відвідаємо Знаменський жіночий монастир (селище Вербовське), відомий з 1903 року.
Програма:
6:30 - виїзд від Туристичного центра "Риба Андрій"за адресою вул. Січеславська Набережна, 15-а, (орієнтир кафе "Невідомий Петровський").
- Служба в Свято-Покровському Храмі.
- екскурсія територією храму
- відвідування музею відомого казкаря Івана Манжури
- церковна трапеза за бажанням;
- Свято-Знаменський жіночий монастир
15:30-повернення до Дніпра.
Вартість:
Ціна клубу: 280 грн
Новачки: 310 грн
До вартості входить:
- трансфер
- екскурсійна програма
- сувенір на згадку
- супроводження
- страхування
УВАГА! Не забуваємо про те, що ми відправимось до святих місць, а отже жінки повинні бути в спідницях (довжина нижче колін) та мати з собою хустинку, щоб накинути її на голову. Також зверніть увагу якщо у кого є бажання причащання, тоді зранку не можна нічого їсти.
Правила оплати поїздки
1. У туристичному центрі Риба Андрій діє система передплати 100 грн/чол
2. Оплата здійснюється заздалегідь, реквізити надсилаються при реєстрації.
3. Увага: місце вважається заброньованим тільки після внесення передплати. Кількість місць обмежена для вашої зручності.
4. Зауважте, що ближче до дати події місць уже може не бути, тому варто завчасно оплатити участь!!!
5. Залишкову вартість від туру необхідно внести за 3
календарних дні до виїзду.
Правила повернення коштів
1. Якщо Ви відмовляєтесь від туру – передпалата НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ
2. У разі повної оплати туру та відмови від поїздки з будь-якої причини за 3 календарні дні до виїзду - Вам повертається 50% від залишкової вартості туру (без урахування передплати). Якщо Ви відмовились менше, ніж за добу до виїзду – кошти НЕ ПОВЕРТАЮТЬСЯ і на іншу екскурсію не переносяться.
ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА
1. При внесені передплати або повної оплати туру Ви автоматично погоджуєтесь з правилами ТЦ Риба Андрій та надаєте згоду на збір та використання персональних даних.
2. Екскурсія відбудеться за умовою мінімального набору групи.
3. У разі крайнього випадку ТЦ Риба Андрій залишає за собою право часткової зміни екскурсійної програми з метою покращення якості без зменшення об’єму наданих туристичних послуг.
4. ТЦ Риба Андрій не несе відповідальності за стан автомобільних доріг, погодних умов та ін. непередбачуваних обставин.
5. ТЦ Риба Андрій не несе відповідальності за збереження багажу та особистих речей під час подорожі.
6. ТЦ Риба Андрій забезпечує кожного учасника екскурсії під час подорожі страхуванням на мінімальну суму.
7. Учасники , які не досягли віку 18 років мають право подорожувати лише у супроводі повнолітніх.
8. На екскурсію заборонено приходити у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння у такому випадку кошти за екскурсію НЕ ПОВЕРТАЮТЬСЯ.
9. У програмі подорожі вказаний орієнтовний час прибуття, виїзду та переїздів по маршруту, адже вони залежать від різних чинників. Точний час повідомляє супроводжуючий групи.
10. У разі неявки учасника подорожі у назначений час і місце ТЦ Риба Андрій залишає за собою право розпочати або продовжити програму без нього.
11. Розміщення пасажирів у салоні автобуса по місцям відбувається згідно з повною оплатою туру. ТЦ Риба Андрій залишає за собою право змінювати місце учасника в автобусі під час подорожі.
12. Перші два ряди сидінь в автобусі заборонено займати дітям віком до 12 років.
13. Санітарні зупинки здійснюються від 2 годин.
14. В автобусі не прийнято вживати продукти харчування та алкогольні напої
Квитки можна придбати у туристичному центрі "Риба Андрій" вул. Січеславська Набережна, 15-а, офіс 114 (перший поверх офісної будівлі над кафе "Невідомий Петровський") . І обов'язково подзвонити нам, повідомити і надати чек переведення.
Телефони для довідок і запису:
(068) 682 25 57
(066) 38 45 093
(093) 80 22 383

Місце Туристичний центр "Риба Андрій", м. Дніпро, вул. Січеславська Набережна, 15А, офіс 114, Dnipro, Dnipropetrovsk Oblast, Yalta
оновлення інфо

подібні заходи