Nutika liikuvuse konverents "Targalt edasi"

Nutika liikuvuse konverents "Targalt edasi"
25 January 9:30 a.m.
ITS Estonia koostöös TalTechiga korraldab 25. jaanuaril 2023 Mektorys nutika ning kestliku liikuvuse konverentsi „Targalt edasi“. Konverentsi peaeesmärgiks on tehnoloogia poolt pakutavate võimaluste avamine liikuvuse kestlikkuse, efektiivsuse ning kasutajasõbralikkuse suurendamiseks. Käsitleme liikuvuse parendamise võimalusi nii linnas, maal kui maanteedel ja arutleme selle üle, kuidas jõuda kliimaeesmärkideni transpordis ning autokesksest liikuvusest inimesekeskseks.

Konverentsi avab Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi kantsler Ahti Kuningas. Sõna saavad ka EK liikuvuse ja transpordi peadirektoraadi peadirektor Henrik Hololei, Transpordiameti peadirektor Priit Sauk, Tallinna ja Tartu abilinnapead Tanel Kiik ning Raimond Tamm, Kõu Grupi tegevjuht Kristjan Maruste ning paljud teised avaliku ja erasektori arvamusliidrid. Päeva lõpetab valimisdebatt, kus erinevaid erakondi on esindamas Mart Võrklaev (Reformierakond), Taavi Aas (Keskerakond), Madle Lippus (Sotsiaaldemokraadid) ja teised.

Kuni 16. jaanuarini kehtib ITS Estonia/IKT Klastri liikmetele ning Taltechi töötajatele/tudengitele erihind 49 eurot. Tavahind 79 eurot.
Alates 17. jaanuarist on hinnad vastavalt 69 eurot ning 99 eurot.
Hindadele lisandub käibemaks.

Konverentsi programmi ning registreerimisinfo leiad: taltech.ee/targaltedasi

Konverentsi koostööpartner on Traffest.

Konverentsi läbiviimist toetab Euroopa Regionaalarengufond projekti „Eesti IKT Klaster“ raames.

Venue MEKTORY
Raja 15,Tallinn, Estonia
update information

similar events