Konstellatsioonid Tallinnas

Konstellatsioonid Tallinnas
25 January 5 p.m.
HINGEOSADE TAGASITOOMINE. TRAUMATÖÖD.
Me oleme terviklikud ja terviklikuks olemisel me ei vaja kedagi ega midagi teist ega muud. Küll aga võib traumaatilise kogemuse hetkel võib osa meist jääda seotuks millegi või kellegiga väljaspool meid. Võime kanda kaesivanemate traumasid ilma et oleksime isiklikult trauma läbi elanud.

Traumaga seotud teemade ring on lai ja individuaalne. See võib olla midagi, mida me teame. kuid võib olla midagi, millest me ei ole teadlik, kuid meil on ebamäärane tunne, et miski takistab meil elamast oma elu ja olemast õnnelik. Süsteemselt võime me kanda ka suguvõsaliikmete traumasid.

Trauma käigus eraldub osa meist meie tervikolemusest lahti ja loob sideme kellegi või millegi muuga selleks et traumaga toime tulla. Näiteks teise inimesega või suhtega jne. Tervenemiseks on meil vaja see osake tagasi enda juurde tuua. Töötoas läheneme pehmelt, sujuvalt ja täpselt nii palju kui see on hetkel inimesele vajalik traumaga seotud teemadele.

Töötuppa võib tulla ka teiste teemadega.
Töötoas osalemise/asendaja tasakaalustav panus on 10€. Varasem kogemus asendajana ei ole vajalik.
Isikliku loo lahendamine 100€, disain (teema vaatamine lühidalt konstellatsiooni väljal) 40€.

Palun kirjuta osalemisest ja isikliku töö või disaini soovist fb sõnumitesse. Isiklike tööde ja disainide arv on piiratud. Lisan ka telefoni numbri 5293951 Rita.
Toimimise aeg: kolmapäev, 25.jaanuar, kl 17.00.-21.00
Toimumise koht: PESA, Pärnu mnt 102, B-korpus , Tallinn, https://pesake.ee/

Kohtumiseni! Palju, palju armastust!
Rita Jõesaar
Sertifitseeritud perekonstellöör
Eesti Professionaalsete Konstellööride Assotsiatsiooni liige

Venue PESA
Pärnu mnt.102, korpus B, 1. korrus
update information

similar events