Gordoni perekool Tallinnas (25.01-15.03)

Gordoni perekool Tallinnas (25.01-15.03)
25 January 5:30 p.m.
? Jaanuari lõpus algab uus Gordoni perekooli koolitus! ?

Koolitajad on Annika Roosa-Saarma ja Daniel Soomer.

Gordoni perekool julgustab kuulama iseennast, et mõista enda vajadusi ja seista nende eest nii, et suhted pereliikmetega jääksid terveks. Samuti õpetab koolitus tõhusamalt ja toetavamalt teisi kuulama ning konflikte lahendama.

Keskendume teemadele, et saaksite paremini vastata küsimustele:

? Kuidas rääkida nii, et lapsed meid kuulaksid ja kuulata nii, et lapsed meile oma muredest räägiksid?

? Kuidas õpetada lastele vastutust ja neid oma probleeme lahendama?

? Kuidas lahendada erimeelsusi ja konflikte nii, et keegi jääks kaotajaks, kõigi eneseväärikus oleks austatud ja suhted oleks head?

? Millega asendada soovimatu käitumise eest karistamine?

? Kuidas kergemini võimaldada iseendale lihtsalt normaalseks inimeseks olemist - oma heade ja halbade päevadega, oma harjumuste ja isikupäradega?


Koolitusel saab näiteks teada ka seda, kuidas heade kavatsustega pakutud lohutamine ja kiitmine võivad mõjuda negatiivselt ning kuidas selle asemel jõustada ja tunnustada. Ja kuidas lastevaheliste tülide lahendamise asemel tasuks neid hoopis vahendada.


Koolitus koosneb 8 kohtumisest, iga kord 3 tundi. Õpime ja harjutame nii koos grupis kui ka kodus kuulamist, eneseväljendust, konfliktide lahendamist ja vahendamist. Jagame enda õnnestumisi ja analüüsime, miks mõnikord suhted lähevad pingeliseks või kokkulepped peres ei toimi.

? Kestus: 25. jaanuarist - 15. märtsini.

? Kohtumised: Kolmapäeva õhtuti kell 17:30 - 20:30.

? Koht: Tallinna kesklinnas - Pärnu mnt 113 (Novel Clinic ruumides).

? Hind: Kokku 250 €
* Sisaldab 8 kohtumist x 3h.
* Saab taotleda tulumaksutagastust.
* Registreerides korraga mitu inimest = soodushind: 230 € / in.

Registreeru: http://sinamina.ee/koolitused


? Gordoni perekoolis osalemise lõpus ütlevad paljud vanemad, et nii hea oli kuulda, et kõikidel vanematel on sarnased mured ja väljakutsed. Eelmise Gordoni perekooli tagasisidena soovitasid osalejad seda oma lastega sõbrale või tuttavale maksimaalse skooriga 10/10.

Mõned iseloomustavad kommentaarid:

? "Oskan iseendast paremini aru saada ja teistele ka seda selgitada. Tänu sellele minu lähedased mõistavad mind paremini ja tekib vähem konflikte."

? "Peale koolituse läbimist olen teadlikum suhtleja nii lastega, abikaasaga kui ka kõikide teistega."

? "Olulisemaks muutuseks on see, et suudan mõista, kellel on tegelikult probleem ja tean, kuidas lahenduseni võiks jõuda."

? "Avastasin, et tegelikult võivad olla kõik konfliktid lahendatavad. Ja kõik lahendused on okeid, kui osapooled on rahul."

? "Koolituse ajal juhtus palju meeldivat, kui ka positiivne mõju on kodus tunda."

? "Koolitaja tundis huvi, mida me räägime ja mõtles alati kaasa. Ei andnud hinnanguid. Rahulik. Väga rahul koolitajaga!" (koolitaja: Daniel Soomer).

? "Super koolitaja, kes oskas luua toetava ja meeldiva õhkkonna. Rääkis teemadest selgelt, põhjalikult, lihtsalt ja tõi palju näiteid." (koolitaja: Daniel Soomer).


⊱───── ✿ ⋅ ✿ ⋅ ✿ ⋅ ✿ ⋅ ✿ ─────⊰


Annika Roosa-Saarma südameasjadeks on suhtlemisoskused, laste areng, vanemlus ja paarisuhete teemad, mistõttu on ta seotud Gordoni perekooliga juba 15 aastat. Ta on Avatud Koolis tugimeeskonna juht, kus ta toetab õppijaid, õpetajaid ja lapsevanemaid ning lisaks koordineerib erivajadusi arvestavat õppetööd ja kooliturvalisust hoidvat Kiva tiimi. Vabatahtliku tööna tegeles Annika Omaanis rahvusvahelises koolis lapsevanematele kogukonnaga. Ta on kolme lapse ema (11 a ja 6 a kaksikud), kellelt on ta õppinud kõige rohkem!

Daniel Soomer on psühholoog ja perenõustaja. Ta on töötanud lastega, perede ja paaridega, lisaks erinevate tööalaste suhetega, vahendanud konfliktide lahendamist ning toetanud nii juhtide kui töötajate arengut. Daniel viib läbi koolitusi suhtlemisoskuste, enesekohaste oskuste, vanemluse, vaimse tervise, psühholoogia, kultuurikohanemise jt teemadel. Ta lööb kaasa vaimse tervise organisatsiooni Peaasi.ee ja vaimse tervise edendamises Eestis. Argipäevaselt töötab ta töötajate coachi ja koolitajana IT-ettevõttes Pipedrive. Danieli peres on 2 last.


Registreerumine ja lisainfo: http://sinamina.ee/koolitused

Kohtumiseni koolitusel! ?


Venue Novel Clinic
Pärnu mnt 113,Tallinn, Estonia
update information

similar events