Erki Pärnoja

Erki Pärnoja
20 April 2024
SATURDAY
7 p.m.

Doors open: 19:00

20. aprillil esineb koos oma suurepärase ansambliga Paavli kultuurivabrikus Erki Pärnoja. Kolme Eesti muusikaauhinnaga pärjatud Eesti kitarristi ja helilooja aprillis toimuva kontserdi kavas on lood Erki stuudioalbumitelt Himmelbjerget, Efterglow, Leva ja Jäljed. Erikülalisena astub kontserdil üles Anna Kaneelina. Piletid on tänasest müügil Piletilevis.

Viis albumit ja kaks EP-d avaldanud kitarristi looming on mitmekülgne ning on aastate jooksul liikunud klubilavadelt kontserdisaalidesse. Tema käekiri on äratuntav oma põhjamaise kõla poolest, tema helikeel mängleb eufooria ja melanhoolia vahemail. Viimase albumi ”Jäljed” esitlus leidis aset koos Tallinna Kammerorkestriga eelmise aasta veebruaris Alexela Konterdimajas.

Nüüd aga liigub Pärnoja kontserdisaalist klubide suunas ja Paavli Kultuurivabriku kontserdil sulavad erinevatelt plaatidelt pärinevad lood kokku üheks suureks tervikuks.

“Kui bändiga eelmise sügise kontsertide jaoks kava kokku panime, ei kujutanud ma ette, kuidas näiteks orkestrile mõeldud lood albumilt “Jäljed” ainult bändiga kõlama hakkavad. Aga see bänd koosneb sellistest inimestest, kes viisid need lood täiesti uuele tasemele. Me ei tundnud millestki puudust ja need lood sulasid kõik ühte hetke kokku ning moodustasid uue terviku.”, selgitab Erki.

Erki Pärnoja ansambel koosneb Eesti tipp-muuskutest ning enamik on neist Erkiga koos mänginud tema sooloprojekti algusaegadest. Lavale astuvad kitarridel Jonas Kaarnamets, basskitarril Peedu Kass, trummidel Kristjan Kallas ja klahvpillidel Tarvi Kull.

Erikülalisena on laval ANNA KANEELINA, kes tõusis Eesti muusikataevasse 2019 aastal omanimelise debüütalbumiga.


update information
25 Events and Things to Do in Tallinnas This Weekend

Paavli Kultuurivabrik

You May Also Like

All events in Tallinnas
Apr
19-25