Ātrie Randiņi ar acīm ciet

Ātrie Randiņi ar acīm ciet
3 February 7 p.m.

ENG ↓


Iepazīšanās brīvā atmosfērā ar acīm ciet. Cilvēka sajušana ar citām maņām - tausti ožu dzirdi varbūt pat garšu. Acis visiem dalībniekiem ir aizsietas. Kā tas ir sajust cilvēkus nevis ieraudzīt? Kāds ir šī cilvēka pieskāriens sirdspuksti balss tembrs un smarža? Kā tas ir satikties neredzot? Kādi vēl var būt pirmā iespaida veidi? Atbildes uz šiem jautājumiem varēsi uzzināt "Sajūtu Ātrie Randiņi ar acīm ciet" laikā!


Satikšanās sajūtu līmenī. Prātam un acīm ļaujot atpūsties dodoties uzreiz sajūtu un 4 mazāk izmantoto maņu virpulī kopā ar tikko sastaptajiem cilvēkiem. Nav jādomā par to kā Tu izskaties. Vislabāk censties domāt pēc iespējas mazāk un vairāk just šajā pasākumā. Iespējams šis izklausās traki izaicinoši un mazliet ārpus komforta zonas. Kārlis Laizāns rūpēsies par drošu un nepiespiestu vidi. Visi vingrinājumi un uzdevumi pasākuma laikā ir piedāvājumi un katrs dalībnieks jebkurā brīdī var izdomāt paņemt pauzi vai nepiedalīties konktrētajā vingrinājumā. Būs arī mirkļi kuros pabūt ar sevi lai atgūtu iekšējo mieru un turpinātu mijiedarboties ar pārējiem. Visi dalībnieki ir aicināti rūpēties par sevi un citiem.


Vakara gaitā būs iespēja:

* Sajust otru sadodoties rokās

* Parunāt par to kas uz sirds 

* Dejot

* Apskauties

* Sniegt apzinātus pieskārienus

* Ieklausīties sevī

* Iziet ārpus komforta zonas

* Ļauties nebijušam piedzīvojumam

Visa šī daļa ar acīm ciet. Tikai pasākuma beigās varēsi noņemt apsēju un ieraudzīt kā izskatās pārējie. 

Iespēja satikt kādu ko uzaicināt uz randiņu ar acīm vaļā? Varbūt satikt kādu jaunu draugu/ draudzeni? Citādāk pavadīts vakars? Viss ir iespējams pārējos varbūt būs/ varbūt nebūs var uzzināt tikai ierodoties!

-------------------------------------------------------------------------------------------

Atsauksmes no pasākumu apmeklētājiem:

• Kristina Kizlo: “Drūmā rudens dienā Sajūtu pasākumi dāvāja patiesu izjušanas jautrības un smaidu burvības devu! Pozitīvi cilvēki atraisoša gaisotne un ļoti daudz jaunu iespaidu. Iesaku visiem izmēģināt un pievienoties rīkotajos pasākumos!”

• Anna Kovalyonok: “Sirsnīgie atraisošie jautrie sajūtu pasākumi kuri balstīti uz izjušanu klātesamību kontaktu izziņu dažiem varbūt būs arī iziešana no komforta zonas. Iesaku visiem kuri vēlas pavadīt piepildīti laiku!”

• Natālija Bolūde: "Aklie randiņi ir pārsteidzošs ceļojums pieskārienu smaržu un sajūtu pasaulē kā arī dziļš kontakts ar intuīciju ķermeni un smadzeņu sprādzienu vienlaikus. Tā bija unikāla iespēja pamanīt kā mans ķermenis reaģē uz komunikāciju kad vizuālie filtri ir izslēgti un paliek tikai audiāla un kinestētiska dzīves uztvere. Es noteikti iesaku to apmeklēt. Tā ir 100% neaizmirstama pieredze."

• Kā arī garāks Rutas Zimnohas apraksts par piedzīvoto - http://sienakaudze.lv/.../svesinieka-skaas-jeb-sajutu.../

-------------------------------------------------------------------------------------------

Pasākums notiks Matīsa ielā 8 jaukajās un mājīgajās Yogalifeart telpās.  

Biļetes* - https://fienta.com/lv/atrierandini0302

Ja esi bijis/usi kādā no iepriekšējiem Sajūtu Pasākumiem Tu vari saņemt 10% atlaidi rakstot Kārlim. 


Vakaru virzīs Kārlis Laizāns. Sajūtu Pasākumu organizators un telpas turētājs. Nevardarbīgās komunikācijas (NVC) entuziasts. Atklātības cienītājs. Kontaktimprovizācijas un ekstātisko deju praktiķis. Apzinātu apskāvienu un pieskārienu izzinātājs. Dabas un harmonijas mīlētājs.


Ierašanās VĪRIEŠIEM 19:00 - 19:05. Ierašanās SIEVIETĒM 19:10 - 19:15. Lūdzu ievēro šos ierašanās laikus lai pārējos dalībniekus patiešām pirmo reizi satiktu ar acīm ciet. Vakara vadītā daļa būs līdz ~ 21:45 pēc tam iespēja brīvi būt kopīgi radītajā siltajā atmosfērā un turpināt sajust citus pie tējas tases un aicināt uz randiņiem.


Vakara vadītajā daļā dalībnieki tiks sadalīti pēc dzimtes binaritātes idejas (vīrietis un sieviete) un randiņi šādi arī notiks - vīrieši ar sievietēm. 


*Dalības maksa nav iemesls lai Tu šajā pasākumā nepiedalītos lūdzu sazinies ar Kārli un piedāvā citu enerģijas apmaiņas veidu vai vēlamās atlaides apjomu.

 

Jebkādu jautājumu gadījumā lūdzu sazinies ar Kārli 2759 7375 vai raksti uz šo FB lapu.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------

ENG

This is a blind folded speed dating event.

I hope you can translate the event description to English and it will be understandable. I might do the event in English if there are people interested so please do get in touch with me if you don't speak Latvian and would like to attend.


Venue Matīsa iela 8
Matīsa iela 8, Centra rajons, Rīga, LV-1001, Latvia
update information

similar events