Můj

Méta Monde + The Valentines + We Are Domi | série PULZ

Koncertní série PULZ nezpomaluje. Palác Akropolis na konci září rozzáří kapely Méta Monde, The Valentines, We Are Domi nebo DJs z kolektivu tracklist.cz.
VSTUPENKY: https://goout.net/cs/the-valentines +meta-monde+we-are-domi/szmivlt/
____
Méta Monde
Zapněte arkádovku a odstartujte 8-bitovou raketou do kosmu. Hudebně vás k tomu nejlépe doprovodí synthpopová dvojice Méta Monde. Naposledy na sebe upozornila výhrou v soutěži Startér na Radiu Wave, díky které vznikl i poutavý singl So Sad. I v něm Jakub Baierl a Roman Gordienko poodkrývají nový hravý vesmír plný barev. Už na debutové desce s názvem MétaMondes kapela v roce 2020 nastínila, jak dokáže propojovat syntezátory poháněný zvuk druhé půlky 20. století se svěžím přístupem a citem pro detail.Vyrazme popředu zpátky do budoucnosti.
____
The Valentines
I kluci pláčou, život je vtip, teď jsem smutný. Z přeložených názvů písní The Valentines by mohl vzniknout skvělý příběh. Mnohem zajímavější je ale vidět kapelu naživo. Jan Doležal, Ondřej Čepek a Matěj Novotný se dali dohromady roku 2017 v Hradci Králové. Záhy se etablovali jako jedna z výrazných indie popových kapel mladé generace. Letos se ucházeli o účast v soutěži Eurovision s nakažlivě chytlavým songem Stay or Go, který v Paláci Akropolis jistě ocení fanoušci 80's a současného indie popu. Přijďte si pro Amorův šíp.
____
We Are Domi
Zářivý večer v Paláci Akropolis odpálí vycházející hvězdy We Are Domi. V popředí česko-norské kapely se představuje zpěvačka Dominika Hašková, doplňují ji hudebníci Benjamin Rekstad a CasperHatlestad. Trojice We Are Domi v roce 2022 reprezentovala Českou republiku v Eurovision Song Contest, kde zaujala hitemLightsOff, v níž se mísí EDM s chytrým popem. Těšte se na audiovizuální explozi euforie.
____
tracklist.cz
Dělají podcast, aktivně sledují novou hudbu a nechybí v publiku žádného elektronického koncertu v Praze. Kromě toho jsou ale aktivní DJs s mnohaletými zkušenostmi. Parta tracklist.cz se postará o afterparty na Malé scéně. V sestavě kolektivu figurují Dozikur, Stuart, Namax a Pavel Aeling. Každý má v rámci taneční i netaneční produkce rád trochu jiné směry a tempa, což přidává na nevyzpytatelnosti jejich setů. Kdo všechno ze čtveřice se ukáže v Paláci Akropolis a jaké elektronické subžánry zazní, se dozvíme v daný moment.
____
Za dramaturgií série PULZ v Paláci Akropolis stojí hudební publicista a moderátor Radia 1 Vojtěch Tkáč.

Místo Palác Akropolis, Kubelíkova 27, Prague
aktualizovat informace

podobné akce