HIGHLY SUSPECT (US) + Special Guest: The Picturebooks - PRAGUE

HIGHLY SUSPECT (US) + Special Guest: The Picturebooks - PRAGUE
12 October 2023
THURSDAY
7 p.m.
Highly Suspect se vrací do Prahy! Koncert se uskuteční 12. října v klubu Roxy. ?

? Vstupenky v prodeji od 24. března, 10:00 na GoOut ▶️ https://goout.net/cs/highly-suspect/sznjgjv/

Highly Suspect se nikdy nespokojili s následováním ostatních, naopak vždy posouvali rockovou hudbu kupředu tím, že věřili svým instinktům a vztyčovali prostředníček všemu ostatnímu. Kapela nominovaná na několik cen GRAMMY ve složení - Johnny Stevens [zpěv, kytara], Ryan Meyer [bicí, zpěv], Rich Meyer [baskytara, zpěv], Matt Kofos [kytara] a Mark Schwartz [syntezátory] o porušování pravidel a rozbíjení formy jen nemluví, ale skutečně to dělá. Chemicky nevyvážená směs drsných kytar, podmanivého piana, nestandardních syntezátorů, hiphopové produkce, filmové vize a nádherně posedlého vokálu proměnila Highly Suspect ve fenomén, který si oblíbila zarytá celosvětová fanouškovská základna známá jako "MCID" [My Crew Is Dope].

Poté, co si vybrousili cestu jako undergroundová kuriozita, vyškrábali se na cestu k mainstreamové proslulosti svým plnohodnotným debutem Mister Asylum z roku 2015. To si vysloužilo nominaci na cenu GRAMMY v kategorii "Nejlepší rockové album" a singl "Lydia" získal nominaci na "Nejlepší rockovou píseň", byl certifikován RIAA jako zlatý singl. Následné album The Boy Who Died Wolf z roku 2016 ožilo zlatým singlem "My Name Is Human", který se katapultoval na první místo Billboard Mainstream Rock Chart a získal nominaci na cenu GRAMMY v kategorii "Nejlepší rocková píseň". V roce 2019 potvrdila kapela svoji vzácnost tím, že mohla na stejném albu spolupracovat s Young Thugem a Gojirou. Server Loudwire označil druhé jmenované album za jedno z "50 nejlepších rockových alb roku 2019". Se stovkami milionů streamů a vyprodanými koncerty na mnoha kontinentech Highly Suspect na albu The Midnight Demon Club z roku 2022 opět prohlubují svůj náskok bez kompromisů a bez omluv, když vyzývají rock, aby byl opět nebezpečný. A možná i život měnící.

SPECIAL GUEST: The Picturebooks

❗️PRO SEKUNDÁRNÍ PRODEJ VSTUPENEK prosíme o využití jediné oficiální, bezpečné a ověřené služby TicketSwap, se kterými spolupracujeme. U vstupenek pořízených mimo oficiální předprodej nebo TicketSwap nemůžeme garantovat jejich pravost ani to, že na koncert budete puštěni.❗️

update information

You May Also Like

All events in Praze
Oct-Dec
05-28
Oct
05-06