Black Box Revelation (BE) - PRAGUE

Black Box Revelation (BE) - PRAGUE
4 October 2023
WEDNESDAY
7 p.m.
Nový producent, nové album, návrat na turné po Spojených státech. Nové časy pro Black Box Revelation. ?

? Vstupenky na pražský koncert budou v prodeji od 27. dubna ▶️ https://goout.net/cs/the-black-box-revelation/szybxpv/.

Zatímco se svět vzpamatovával z krize, našlo duo z Bruselu inspiraci v temných a skrytých studiích Andyho Savourse v západním Londýně. Producent, známý svou prací pro Black Country, New Road, Arctic Monkeys a My Bloody Valentine, je pozval, aby k němu přišli a pracovali na svých nových písních a zvucích. Zdálo se, že je to skvělá shoda, protože touha kapely po rock'n'rollovém albu v naivním duchu debutu Set Your Head On Fire se stala nezadržitelnou. Času nebylo nazbyt, protože rockové duo bylo pozváno do zámoří, aby zahrálo na proslulém Psych Festu v Las Vegas, který následoval po turné po západní části USA v srpnu 2022. Tyto koncerty v zemi nekonečných snů byly jen předzvěstí toho, co se chystá... Black Box Revelation v nejčistším stavu mysli, včetně dunících bicích Driese Van Dijcka a řvoucích kytar a ječivého hlasu Jana Paternostera. Jejich nové skladby z připravovaného alba přivezou na pódia po celé Evropě od jara 2023.

Jan: "Měli jsme chuť nahrát album, při kterém budou děti znovu hrát na kytary. Hudbu, při které ztratíte hlas tím, že budete křičet spolu s nimi. Písně, při kterých mladí házejí pivem do vzduchu, když je uvidíte naživo. Je to rock'n'rollová deska, kterou jsme chtěli natočit, a pokud se vám nebude líbit, no... bude nám to k*rva jedno."

❗️Pro sekundární nákup/prodej vstupenek prosíme o využití jediné oficiální, bezpečné a ověřené služby na sekundární prodej vstupenek TicketSwap, se kterými spolupracujeme. U vstupenek pořízených mimo oficiální předprodej nebo TicketSwap nemůžeme garantovat jejich pravost a to, že na koncert budete puštěni.

update information

You May Also Like

All events in Praze