Моё

КПКТ&візуалізація.Програми,функції, аналіз,практичне застосуння

? «КЛКТ & візуалізація» Практичний семінар для лікарів-стоматологів. Від основ до розбіру складних клінічних випадків і планування дентальної імплантації.
Лектор: к.м.н. Гончаренко Є.В. лікар - стоматолог, лікар - ренгентолог - стоматолог.
Конусно-променева комп'ютерна томографія є одним з найсучасніших, інформативних і безпечних методів якісного дослідження.
? телефон для запису/Viber +380979404039 aбо за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdPuhalKOBh2uvQ8DbvQPwf6wp2ID5jUEOov92GX70P6yaocA/viewformГончаренко Є. В. - к.м.н., магістр медицини, лікар-стоматолог.
Член I.A.D.M.F.R. (Міжнародна асоціація зубо-щелепно-лицевої рентгенології); член E.A.D.M.F.R. (Європейська академія зубо-щелепно-лицевої рентгенології); дійсний член A.A.O.M.F.R. (Азіатська академія щелепно-лицевої рентгенології); зав. відділенням діагностики та комп'ютерних технологій стоматологічного центру «Овасак». Співавтор навчальних посібників з дентальної імплантології.
Лектор конгресу «Квінтесенція» по щелепно-лицевоï рентгенології.


План семінару:
Комп'ютерна томографія (КТ) в стоматології. Основні відмінності комп'ютерної томографії від інших методів рентгенологічного дослідження. Інтраоральна рентгенографія зуба, ортопантомографія, телерентгенографія, зонографія СНЩС, місце даних досліджень в практичній стоматології. Класичні методики КТ (спіральна, МРТ).
Конусно-променева КТ - сучасний і безпечний метод дослідження, найбільше відповідає потребам стоматолога. Як впровадити в своїй практиці? Як вибрати діагностичний центр і налагодити співпрацю? Що необхідно знати і вміти, яке потрібне обладнання? Вирішення питань з пацієнтами (доза опромінення, інформативність і ціна дослідження). Умови отримання якісного дослідження. Основна проблема вітчизняної стоматологічної рентгенології.
Програма для аналізу КТ - головний інструмент роботи з даним дослідженням. Програмне забезпечення для перегляду КТ, можливості і методи наочного уявлення тривимірних даних для якісної діагностики та планування лікування.
Основні вимоги до програм для аналізу КТ. Що має бути присутнім в програмному забезпеченні для його нормального використання в практиці.
Розбір і демонстрація можливостей програм для візуалізації КТ на прикладі Ez3d. Установка програми, завантаження даних КТ.
Використання програми. Так багато функцій ... всі вони необхідні для нормальної роботи? Необхідний мінімум. Візуалізація, налаштування параметрів відображення (яскравість, контраст, 3Д-відображення). Особливості налаштування відображення для ендодонтії, імплантології, хірургії тощо
Робота з інтерактивними площинами зрізів - найважливіший елемент використання даних КТ. Вимірювання, їх різновиди та їх застосування (лінійні, криві, кутові). Збереження результатів дослідження для подальшого аналізу (скріншоти засобами програми перегляду і стандартними інструментами Windows).
Додатковий функціонал програмного забезпечення текстовий блок, «стрілка», Free Draw і ін.

Практична частина:
Основна частина курсу включає в себе «живий» перегляд і аналіз даних КТ на ноутбуках учасників майстер-класу. Використання всіх розглянутих функцій програмного забезпечення демонструється наживо і повторюється учасниками під контролем лектора.


Место PEARLSTOM, Odessa, Ukraine, 65000, Nikolaev, Ukraine Все мероприятия в Николаеве
Тип: #йога
изменить информацию сообщить о проблеме

С этим мероприятием что-то не так?

  • Неправильная дата или время
  • Неправильный адрес
  • Неправильно указан тип мероприятия
  • Плохое описание
  • Мероприятие отменено или отложено
  • Неприемлемый/неприличный контент
  • Нарушение авторских прав
  • Это спам
  • Не получается купить билет

похожие мероприятия