Мої

Навчальна програма підготовки гештальт-терапевтів

Програма підготовки гештальт-терапевтів проходить в рамках Всеукраїнської спілки психологів, що практикують гештальт-підхід і розроблена відповідно з освітніми стандартами Європейської Асоціації Гештальт-терапії (EАGT).
У 2022 р війна показала і продовжує показувати, що знання на навички в галузі психологі, психотерапії потрібні та користні не тільки для професії. А також те, що дана професія буде затребувана ще на багато років вперед.
Студентами програми можуть стати люди, віком від 21 р, які мають вищу освіту, або її закінчують. Бажані напрямки освіти: психологічна, медична, філософська та педагогічна.
Навчання на 1 рівні – 1 рік, 7 трьохденних сесій, 210 ак/годин
Програма передбачає:
- знайомство з теоретичними основами і історією виникнення методу.
- засвоєння основних понять і принципів Гештальт-терапії.
- особистий терапевтичний досвід в групі.
Навчання відбуватися в формі experimental groups, де учасники крім теоретичної підготовки отримують основи професійної рефлексії, досвід власної терапії, а також навчаються аналізувати особистісні властивості.
Форми і методи навчання:
- теоретична підготовка (лекції і семінари),
- особиста терапія (індивідуальна та групова)
Кількість учасників групи: 15-16 осіб.
Викладачі і тренери програми:
Ігор Лебединець - медичний психолог, гештальт-терапевт, дійсний тренер ВСППГП. Великий досвід роботи в сфері психопатології, із залежними і співзалежними. Ведучий освітніх програм підготовки практикуючих психологів ВСППГП "Український гештальт інститут".
Марія Стасюк - PhD психології, практичний та сімейний психолог, гештальт-терапевт, супервізор, асоційований тренер навчальних програм ВСППГП.
Співбесіда і запис в групу: (067) 37 000 45
Детальна інформація про програму та інститут: http://gestalt.org.ua/

Місце ештальт-Офіс на ВВ, вул. В. Великого, 22а офіс 27,Lviv, Lviv
оновлення інфо

подібні заходи