M17 Sculpture Prize: Roots and Pollen. Виставка робіт номінантів Премії

M17 Sculpture Prize: Roots and Pollen. Виставка робіт номінантів Премії
17 декабря - 21 февраля, 12:30

З 17 грудня 2020 року до 21 лютого 2021 року у Центрі сучасного мистецтва М17 проходитиме довгоочікувана виставка робіт номінантів першої в Україні професійної скульптурної премії – М17 Sculpture Prize!


М17 Sculpture Prize започаткована М17 Sculpture Project – окремим дослідницьким напрямом Центру сучасного мистецтва М17, покликаним запропонувати суспільству, бізнесу, містам України рішення того, як завдяки скульптурі та іншим видам тривимірного мистецтва змінити уявлення про образ навколишнього простору, зробити місто туристично привабливим, а також сприяти налагодженню міжкультурного діалогу.


До журі Премії залучено знавців тривимірного мистецтва з різних куточків світу – кураторку проєкту «Скульптурний парк Мюнстера» Маріанну Вагнер, голову кураторської програми Йоркширського скульптурного парку Хелен Фібі, незалежну кураторку та консультантку фонду Маріо Мерца Лізу Паролу. Вже 17 грудня відвідувачі Центру зможуть побачити 12 творів молодих українських митців, проєкти яких були відібрані міжнародним експертним журі з-поміж 200 конкурсних пропозицій.


Серед робіт будуть представлені скульптури, світлові та медіаінсталяції, твори з кортену та кераміки, з використанням формаліну та живого моху, і не лише – розмаїття стилів, технік та матеріалів, але об’єднаних загальною тематикою.


Переможець, який отримає головну винагороду у розмірі 250 000 грн, буде обраний за результатами виставки й оголошений у лютому 2021 року.


Детальніше про Премію та номінантів – на сторінці проєкту: https://cutt.ly/AgBFIO8
Премія проходить за підтримки Adamovskiy Foundation


Стоимость 100 грн
изменить информацию сообщить о проблеме

С этим мероприятием что-то не так?

  • Неправильная дата или время
  • Неправильный адрес
  • Неправильно указан тип мероприятия
  • Плохое описание
  • Мероприятие отменено или отложено
  • Неприемлемый/неприличный контент
  • Нарушение авторских прав
  • Это спам
  • Не получается купить билет
Бесплатные мероприятия и события в Киеве
Путешествуете с ограниченным бюджетом или живете в Киеве и просто предпочитаете не тратить большие суммы на отдых? Узнайте, как провести время в Киеве, не заплатив ни копейки.
Стендап афиша в Киеве 2021
Хотите хорошо посмеяться в Киеве? Найдите лучшие стендап и комедийные мероприятия 2021!
Рождество в Киеве 2021
Когда температура начинает понижаться и улицы покрываются снегом, Киев становится сказочным городом с мерцающими огнями, большими деревьями и праздничными украшениями. Пришло время Рождества!