Гамбург | Культурна оборона Євротур-2024

Гамбург | Культурна оборона Євротур-2024
27 Februar 2024
DIENSTAG
19:00

Коміки «Культурної Оборони» готові знову їхати в стендап-тур Європою, щоб зібрати кошти для ЗСУ! Stand Up Battle Club везе вам свіжий гумор та українську комедію у ваше місто! Готуйтеся до абсолютно нового матеріалу нашої неймовірної трійці. Тому, запрошуємо вас відкрити для себе, чому наша комедія так любиться українцям у Європі та задонатити для українських військових!

Для вас виступатимуть:

🔸 Богдан Вахнич діючий лікар невідкладних станів екстреної медичної допомоги у Львові. Відомий зухвалими жартами про медицину. У жартах Богдан закладає глибокий сенс, аби змусити слухачів замислитись на соціальними проблемами. У 2023 об’їздив Україну туром «Сповідь лікаря». Цим туром зібрав кошти на МЕДЕВАК для 14 полку ЗСУ.

🔸 Вадим Дзюнько харизматичний комік родом із Рівненщини, який майстерно обжартовує свої перемоги і невдачі! Веселий хлопчина, який присвячує свій час не лише стендапу, але й написанню таких хітів, як «Осінь створена для нас» та «Босими ногами».

🔸 Олександр Дмитрович — відомий, завдяки своєму образу зразкового сім’янина та люблячого чоловіка. У більшості своїх стендап-виступів обжартовує стосунки та побут. Нещодавно мав досвід виступу у в’язниці, про що й розповідав у своєму стендапі. Відомий весільний ведучий. Учасник шоу «Комік на мільйон» та «Ліга сміху», переможець шоу «Розсміши коміка».

100% прибутку з туру йде на користь українських військових 🇺🇦


Preis € 20,00
Info aktualisieren

ähnliche Veranstaltungen

Alle Veranstaltungen in Hamburg
02 März, 09 März
09 März
02 März
Mär
01-02