Мої

НАТАЛІЯ МОРЖУК

Дорогі друзі, запрошуємо на виставку сучасного живопису художниці, яка народилася в Україні, а живе та творчо працює в Італії у м. Рим!
Моржук Наталія народилася 3 березня 1979 року в місті Вижниця, що на Буковині. Навчалася в дитячий художній школі, згодом закінчила Вижницький коледж прикладного мистецтва ім. В. Шкрібляка, отримавши диплом молодшого спеціаліста і бакалавра мистецтв. Художниця переїхала з рідного міста до Італії в Рим шукати своє майбутнє.У 2013 році до неї приходить всесвітнє визнання- її роботи потрапляють на головні сторінки офіційного сайту відомого турецького серіалу Величне Століття, або як нам усім відомо - Роксолана . В 2015 році наша талановита співвітчизниця виграла конкурс на кращу обкладинку книги, на основі якої був написаний і знятий цей серіал. А вже через рік вона виграла конкурс на кращий малюнок серіалу, проведений офиційним сайтом фільму.
У 2016 році офіційний сайт турецького Лореалю публікує малюнок Наталії .
У 2016 році Наталія також малює інший американський телевізійний серіал, який публікує її роботу на офіційному веб-сайті каналу (NBC New York Blindspot.) 28 жовтня 2017 року місткиня бере участь у фестивалі української культури в Латині, де виграє медаль за художні досягнення на теренах Італії. У 2020 році робота Наталії була відібрана і зайняла третє місце серед відібраних робіт у Фейсбуці на Нью-Йоркському сайті конкурсів мистецтв. У 2021 році приймала участь в конкурсі COLDEN TIME TALENT в якому посіла три призові місця, перше і два других . В 2021 році робота Наталії війшла в пятірку найкращих на американському сайті Contemporati Art Gallery Online приймавши участь в конкурсі ALL Planet Earth Art Theme. Також 2021 року Наталія була нагороджена медалью як найкращий зарубіжний художник і дипломом з відзнакою в секції живопису ,в національнії премії Alberoandronico в Римі ,Італії. Наталія неодноразово брала участь у різноманітних колективних виставках, конкурсах, фестивалях ярмарках, міжнародних, глобальних проектах та Інтернет-виставках в Італії, Великій Британії , Україні, Туреччині, Німеччині, Люксембурщі, США, Швейцарії.
Урочисте відкриття виставки відбудеться
06.08 о 16.00 год.
в Центрі культури "Вернісаж"
вул. О.Кобилянської,15
м.Чернівці
2021р.

Місце Центр культури "Вернісаж" Vernissage Culture Center, Ivana Franka str. 15, Chernivtsi
оновлення інфо